• JUVÉDERM® on maailma juhtiv hüaluroonhappega (HA) näo täitesüstide sari.*
  • JUVÉDERM® iga tehtud protseduuride tulemused püsivad 9–24 kuud sõltuvalt valitud protseduurist. JUVÉDERM® imendub nahaalustesse kudedesse ja tagab loomuliku tulemuse.
  • *Nr 1 hüaluroonhappega sari maailmas vastavalt turuosale turgudel, mille kohta andmed on saadaval (2018).Juvéderm® VOLITE

Meie naha kvaliteeti parandavad täitesüstid võivad tõsta naha niiskustaset kuni 9 kuuks. Neid võib kasutada nii kätel, näol, kaelal kui ka dekolteel, et:

  • suurendada naha elastsust
  • vähendada peenikesi kortse
  • muuta nahka siledamaks ja siluda sügavamaid kortse

Teie iluravispetsialist valib teiega koos välja teile sobivad JUVÉDERM® protseduurid ning selgitab teile, kuidas need värskendavad teie välimust, parandavad teie profiili või vormivad teie näojooni.

Leidke kliinik, kus konsultatsioon broneerida.

TEHKE SEDA ÕIGESTI

Teile koostatakse isiklik raviplaan, mis põhineb teie soovidel ja eesmärkidel, ning teile soovitatakse tulemuste saavutamiseks vajalik arv JUVÉDERM® protseduure.

Enne protseduuri
Sessioon nr 1
Sessioon nr 2
Sessioon nr 3
Ülal toodud pildid on patsiendist, kellele tehakse ühe päeva jooksul erinevaid JUVÉDERM® protseduure. JUVÉDERM® täitesüsti koguse määrab teie iluravispetsialist.

NÄHKE TULEMUSI KOHE

96%
PATSIENTIDEST OLI KOHE PÄRAST Juvéderm® VOLUMA PROTSEDUURI TULEMUSTEGA RAHUL VÕI NENDE ÜLE ÕNNELIK*

KOOSTAGE PLAAN

Koostage koos enda iluravispetsialistiga raviplaan vastavalt enda eesmärkidele. Lugege konsultatsiooni kohta lähemalt või leidke lähim kliinik siit. Palun arvestage, et JUVÉDERM® täitesüstidel võib esineda kõrvalmõjusid. Kui teil on küsimusi või muresid, rääkige nendest oma iluravispetsialistiga.