Kui olete JUVÉDERM® protseduurist huvitatud, leppige kõigepealt iluravispetsialistiga konsultatsioon kokku.

Kui teil on juba selge ettekujutus piirkonnast, millele protseduuri teha soovite, või tahate lihtsalt rohkem infot, räägib iluravispetsialist teile erinevatest võimalustest ja saab teile raviplaani koostada. Teil ei ole kohustust protseduuriks aega broneerida.

Täitke lihtne veebiküsimustik, mis aitab teil teie eesmärgid tuvastada ja määratleda alad, millega soovite tegeleda. Samuti saate koostada enda visuaalse profiili, mis visiidile kaasa võtta.

Lisage küsimustikule ka fotosid. Niimoodi saab teie iluravispetsialist teie erinevaid näoilmeid näha. Näiteks naeratamist ja kulmukortsutamist.

JUVÉDERM® täitesüstide protseduur võtab tavaliselt aega pool tundi kuni tund. Mõned JUVÉDERM® täitesüstid sisaldavad tuimestit, mis aitab vähendada protseduuri ajal tuntavat ebamugavustunnet.

Tulemused on näha juba varsti pärast protseduuri. Süstekohtadel võib esineda mõningast punetust või paistetust. Sõltuvalt protseduurist võite samal päeval jätkata oma tavapäraste tegevustega.

Enne visiidi broneerimist mõelge läbi, mida konsultatsiooni ajal küsida võiksite:

Uurige: Palun rääkige mulle koolitustest, mida olete läbinud, ja enda kogemustest. Täitesüste tohib teha ainult vastavalt koolitatud pädev iluravispetsialist, kes saab teile rääkida oma kogemustest ja anda teile põhjaliku konsultatsiooni.
Vaadake: Kas saaksin näha näiteid teie tööst? Küsige näha ainult selliste patsientide enne/pärast pilte, kellele teie iluravispetsialist on ise protseduure teinud. Küsige näha ka pilte sellistest patsientidest, kes on soovinud saada teiega sarnaseid tulemusi.
Olge teadlik: Millist kaubamärki te kasutate? Küsige, millist kaubamärki ta kasutab ja miks. Laske endale teha ainult usaldusväärse tootja toodetud täitesüste.
Mõistke: Millist protseduuri soovitud tulemuse saavutamiseks vajan? Kas võiksite minu raviplaani mulle lahti rääkida? Teie iluravispetsialist peaks siduma oma vastused teie soovitud tulemuse emotsionaalse poolega (st “välimusega”, mida soovite, mitte keskenduma konkreetsetele “kortsudele”). Hea iluravispetsialist ütleb teile, kas teie soovitud tulemus on võimalik, ja soovitab teile ka raviplaani. Raviplaan peaks sisaldama ka kulusid, et kõik oleks algusest peale selge.

LEIDKE KLIINIK

Teie iluravispetsialist koostab koos teiega raviplaani, mis vastab teie eesmärkidele. Lugege konsultatsiooni kohta lähemalt või leidke lähim kliinik siit.